NAUDA :

Pandemija paveikė kibernetinį saugumą: išpuolių skaičius stipriai išaugo. Dabar – koronaviruso pandemijos akivaizdoje – kibernetinio saugumo klausimas yra aktualesnis nei įprastinėmis sąlygomis.
Mokymuose sužinosite: Kas yra gi yra tas kibernetinis saugumas ir kodėl jis svarbus?”

Kaip apsaugoti save? Praktiniai organizacinių ir techninių saugumo reikalavimų įgyvendinimo aspektai.

Kibernetinės grėsmės yra aktualesnės ir kur kas arčiau mūsų, negu gali atrodyti. Tačiau kibernetinės atakos nėra neįveikiamos ir nuo jų įmanoma apsisaugoti. Siūlome domėtis, ugdyti kritinį mąstymą ir įvertinti bei imtis kelių paprastų žingsnių, kurie gali padėti apsaugoti save ir savo turtą bei duomenis.

      Kartais pakanka tiesiog „nusiplauti rankas“, norint užkirsti kelią rimtiems kibernetiniams incidentams.
3 apsaugos ir prevencijos priemonės, būtinos kiekvienai organizacijai, yra šios:
1. Domėjimasis. Domėjimasis ir žinių kaupimas padeda puikų pagrindą kritiniam mąstymui. Viena iš dažniausių kibernetinių atakų formų yra socialinė inžinerija, kuomet kibernetiniai nusikaltėliai, besinaudodami žmonių neatsargumu, patiklumu ar išsiblaškymu, įsilaužia į verslo ir gyventojų kompiuterius, renka informaciją arba įtraukia kompiuterius į kompiuterių zombių tinklus (angl. botnet) ir vykdo įvairią kenkėjišką veiklą.

2. Slaptažodžiai. Juos naudojame kasdien, tačiau, nepaisant to, jog apie slaptažodžių apsaugą yra nemažai kalbama, klaidas vis tiek kartojame vos ne kasdien. Atrodo, slaptažodžių klausimas jau visiems iki skausmo pažįstamas, bet visgi siūlome šiai sričiai skirti tikrai daug dėmesio visuose organizacijos padaliniuose bei skyriuose.
3. Nemokamos priemonės. Yra nemažai nemokamų galimybių, kurias siūlo paslaugų tiekėjai saugumui užtikrinti. Pavyzdžiui, nepamiršti įjungti kelių faktorių autentifikaciją aplikacijose bei įvairiose paslaugose, turėti atsarginius duomenų atkūrimo nustatymus bei autentifikavimo būdus

Kas bus aptarta MOKYMUOSE:

Paskaita (4 ak. val.):

•Kibernetinio saugumo incidentų apžvalga. Dažniausiai pasitaikančios kibernetinės grėsmės, jų atpažinimo būdai ir būdai nuo jų apsisaugoti

•Fišingas, arba kaip sužvejoti žmogų

•Dar kartą apie slaptažodžius

•Kas tai VPN (Virtualus privatus tinklas) ir su kuo jis valgomas?

•Dvejų faktorių autorizacija

•Saugus darbo su kompiuteriu ir mobiliais įrenginiais pagrindai

Mokymų kaina dalyviui : 35 eur  ( dalomoji medžiaga ir pažymėjimai)

Pradžia: 2020-05-28 09:00:00
Adresas: Nėra

    NUOTOLINIAI MOKYMAI KIBERNETINIS SAUGUMAS – KAS TAI? KODĖL TAI YRA SVARBU?
    • Adresas : Gudų g. 15, Vilnius
    • El paštas : info@apertumas.lt
    • Tel : +37060866739
    • Įmonės kodas : 304975586