Kaip perkalibruoti KPI ir darbuotojų motyvaciją bei matuoti rezultatus, o ne procesus

NAUDA:

Tinkamai parinkti verslo vertinimo rodikliai leidžia vadovams laikyti ranką ant komandos pulso, laiku reaguoti į iškylančias problemas ir užbėgti už akių netikėtumų uraganams. Neapibrėžtumo būsena, kurioje šiuo metu gyvena pasaulis, verslo vertinimo rodiklių nenuskandino, tačiau specialistai tvirtina, kad dabar – pati tinkamiausia proga juos perkalibruoti.
Nematuodama verslo vertinimo rodiklių (angl. Key Performance Indicator, KPI), jokia įmonė negali tikėtis reikšmingai ūgtelėti. Specialistai sutaria, kad KPI reikia ne tik tinkamai sudėlioti, bet ir tinkamai matuoti.
   Lina Šumskaitė-Jankauskienė, konsultacijų UAB „Lina Lean“ įkūrėja, akcentuoja, kad KPI, arba kitaip – rodikliais pagrįstas valdymas, yra ir kasdienio valdymo, o ne vien ilgalaikės perspektyvos, kuri šiandien nėra labai aiški, dalis.
         Pandemija paskatins išgryninti darbuotojų veiklos vertinimo sistemas. Kitaip sakant, bus atsijoti pelai nuo grūdų, labiau išgryninti tikrai svarbūs KPI, bus labiau matuojami rezultatai, o ne procesai, veiksmai ar pastangos


SKIRTA: Mokymai skirti įmonių ir skyrių vadovams, skyrių ir padalinių specialistams, kokybės skyriaus specialistams, kuriems aktualu įgyti žinių apie rodikliais pagrįstą valdymo modelį

MOKYMO TEMOS :

-Rodiklio, KPI, tikslo sąvokos, rodiklių rūšys

-Organizacijos rodiklių sistema ir jos kūrimas

-Kodėl kartais rodikliai ne padeda, o truko?

-Kaip įtraukti darbuotojus į rodiklių valdymą

-Kaip kalbėti apie rodiklius ir juos analizuoti, kad jie kurtų vertę ir nebūtų „beprasmė statistika“

Praktinė užduotis komandose

Teorijos/praktikos santykis: 20/ 80

Mokymų kaina: 170 EUR 

NUOTOLINIS  160  EUR

Pradžia: 2020-10-27 09:30:00
Adresas: Viešbutis PANORAMA, Sodų g.14, Vilnius

    KUO ĮMONĖMS NAUDINGI TEISINGAI SUDĖLIOTI KPI
    • Adresas : Gudų g. 15, Vilnius
    • El paštas : info@apertumas.lt
    • Tel : +37060866739
    • Įmonės kodas : 304975586