Naujoji viešųjų pirkimų reforma yra neišvengiama, kuriant efektyvesnę Lietuvos viešųjų pirkimų sistemą. Įsigalioję ir dar įsigaliosiantys viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų pakeitimai palies daugumą pirkėjų ir smulkių bei vidutinių tiekėjų.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad pasikeitė ir privalomųjų ir neprivalomųjų tiekėjų pašalinimo pagrindų sąrašai, taip pat pašalinimo pagrindai yra atsiejami nuo sankcijos skyrimo. Su šiais pakeitimais perkančiosios organizacijos turi galimybę pačios vertinti pašalinimo proporcingumą, tačiau verta pažymėti, kad su naujomis galimybėmis atsirado ir daugiau atsakomybių. Ne ką mažiau minėti pakeitimai palies ir pirkimų specialistus, kurių žinios bus atestuojamos.

Laukia dideli ir svarbūs pokyčiai žengiant pirkimų centralizavimo linkme. 2022-04-04 VPT paskelbė pirkimų centralizavimo gaires. Nors dauguma nuostatų dėl pirkimų centralizavimo įsigalios nuo 2023-01-01, tačiau šiam procesui būtina ruoštis jau dabar. Verta paminėti, kad numatyti net 3 pirkimų iš centrinių perkančiųjų organizacijų būdai.

PAGRINDINĖS SEMINARO TEMOS:

1.Naujausių pašalinimo pagrindų taikymas.

2.Tiekėjų pasiūlymų atmetimo atvejai. Prekių tiekimas. Įrodantys dokumentai.

3.Sutarčių keitimo galimybės. Kainų perskaičiavimas.

4.Kainodaros taisyklių nustatymo metodikos nauji pakeitimai.

 Mokymų kaina dalyviui: 115 Eur

Pradžia: 2022-06-20 09:00:00
Adresas: Nėra

    NUOTOLINIAI MOKYMAI VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ REGULIAVIMAS MOBILIZACIJOS, KARO,NEPAPRASTOSIOS PADĖTIES ATVEJU. KITI AKTUALŪS PAKEITIMAI
    • Adresas : Gudų g. 15, Vilnius
    • El paštas : info@apertumas.lt
    • Tel : +37060866739
    • Įmonės kodas : 304975586